ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

אלכסטל

רשומים
  • מספר תכנים

106
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

15 Good

Following 0 members

אלכסטל does not follow anyone.

5 עוקבים

קצת על אלכסטל

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. אלכסטל

tennis_PNG10405_17x17 הסינגל של אלכסטל למחר.

חברים המון המון סליחה על ההמלצה הכושלת והפגיעה בכיס, פויי פשוט לא הגיע למשחק. מקווה לא לאכזב בפעם הבאה.
  2. אלכסטל

יאללה, מרגיש את כל משקל הפורום על הכתפיים
  3. בהצלחה אחי, הלוואי היה לי סבלנות לשלוח משהו מעכשיו ללילה בין ראשון לשני
  4. אלכסטל

8iz_K7n_BLT_17x17 העוקץ מריח פוטנציאל עקיצה ורוצה 6מ6

לקחתי בסוף אחי. שיהיה לנו בהצלחה✌
  5. אלכסטל

כמובן הסינגל על פויי
  6. אלכסטל

חחחחח לפעמים לתיקון אוטומטי יש הברקות תודה אח, בהצלחה אם תיקח גם וכן ידוע אחי שזה היחס +-
  7. אלכסטל

תודה על התגובה, מסכים עם מה שאמרת על סטראף (נכוותי מולו ברולאן כשהלכתי על שפאבלוב מולו), אבל אני עדיין בטוח שאם שניהם באים ביום טוב מאוד פויי הטניסאי הטוב יותר, בטח על סמך מפגשי העבר בניהם (גם אם תשים בצד את הנצחונות על הדשא, הנצחון באינדיאן ויילס היה במעמד חשוב), היכולת של פויי בטורניר הנוכחי והמוטיבציה בשמירה על נקודות הדירוג ולשחזר את ההצלחה של עונת 17. גילוי נאות אין דבר כזה מבחינתי קהל ביתי בטניס ונדיר מאוד שאני מתייחס לזה כשיקול בהימור, קהל ביתי מבחינתי רלוונטי במקרים בודדים ובטורנירים גדולים (מארי בווימבלדון לדוגמא, איזנר בUS), בטח שלא בטורניר 250 בגרמניה, כשהקהל הביתי לא ממש עזר לקולשרייבר וזוורב (שהיה חשוב לו יום לפני הטורניר להעלות פוסט לאינסטגרם ולהגיד לקהל כמה הוא רוצה לנצח מול הקהל הביתי). ואגב שנה שלישית רצוף שם, כולל זכיה, אני בטוח שחלק מהקהל יאהב ויהיה עם פויי. תודה אח בהצלחה גם לך
  8. אלכסטל

נפתח פויי בתוכניה כצפוי בסינגל. יחס 1.75 משחק מספר 5 סימון 2 הדאבל: משחק מספר 7 סימון 2 ראוניץ משחק מספר 3 סימון 1 דה מינואר תודה בהצלחה
  9. אלכסטל

תודה תודה חבר שמח על החיזוק ממך, בהצלחה אחי