ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

barca0079

רשומים
  • מספר תכנים

1,291
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

2

barca0079 היה הזוכה היומי ביוני 13 2017

barca0079 קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

152 Excellent

6 עוקבים

קצת על barca0079

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

6,218 צפו בפרופיל
  1. תודה רבה לכולם לכל המפרגנים ומזל טוב לזוכים ולמשכפלים ניפגש בסינגל הבא סבב ה19
  2. barca0079

סינגל יורוקאפ מהמעניש בבטחון.

בהצלחה אחי
  3. נוטה להסכים בהצלחה סולטן
  4. barca0079

סינגל Nba של הסולטן

מזל טוב לנו אחינו
  5. אם אני לא יפול 6 אני לא יכול להפסיד מסיבה פשוטה אני מהמר לפי הקופה שלי ואני מחושב יודע כל יחידת הימור כמה לשים שאני לא יפסיד שקל ואפילו יצא עם רווח קטנטן אם לא תפסתי ניסיון 1 .. ובסוף עונה אם ימשיך ככה שנה הבאה אני מוריד סכומים ומשחק מהרווחים זה התכנון שלי אבל תן לי להגיע לאמצע אפריל ואז נעשה חישובים וההפך שאתה עם הבוקיז אתה מרוויח כי הבית תמיד מרוויח אנחנו רק צריכים להצטרף אליו
  6. מה מכמה? 18 סבבים מתוך לא יודע כמה אבל האחוזים שלי עם מסתכלים על זה לא יותר מ55.. מה שמסתכלים זה על נפילות ברצף לא נפלתי מעל 4 ולא רק פה אלא גם בעבר רק 5 עם היורוליג .. לפי קופה עד6 נעשה כסף כי אנחנו עם הבוקיז וכמעט כל לילה הימור אחד שזה אני יודע איפה המלכודות.. תענוג רק שימשיך ככה
  7. barca0079

סינגל Nba של הסולטן

בהצלחה לנו יאח
  8. זה מה שתפסתי עד היום מתחילת העונה בנבא קצת יותר אולי אבל בטוח שלא פחות לכן17 עכשיו נכנסים לסיבוב ה18
  9. כן אני יודע אבל בהימורים מסתכלים על הליין ולא על שמות