ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

ששון

רשומים
  • מספר תכנים

228
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

10 Good

Following 0 members

ששון does not follow anyone.

3 עוקבים

קצת על ששון

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. תודה, מעלה ככה שתראו, ניתן להתייחס לקטאר כגיבוי. נכון, טופס משוגע אבל ככה גם בקופה אמריקה. וכתבתי כבר, כל הטפסים ששלחתי ואחריי הכל ולפני הכסף ועדיין אני ברווח של 1000 שח לחודש יוני, לכן.... לא ממליץ להשתגע לאף אחד ורק מהרווחים, מתחילים את החודש בקטן, בכל מקרה, בסוף יוני, מה שיצטבר, אני מושך הכל ובתקווה שיהיה המון. בהצלחה ובגדולללל לכולם. הללויה.
  2. ששון

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל של העוקץ לעשות 8מ8 🔥🔥🤖

ככה שתראה רצינות אני מציין שכל הטפסים כולם שתראו היום כולל הכל זה מהרווח של חודש יוני. לאחר הכלללל ולפני הכסף, כלומר לפני שנכנס משהו בכלל אני נשאר עם רווח של 1000 ש"ח לחודש הזה. כל מה שיגיע נכנס ישירות לרווח, אני מציין את זה כי אני לא ממליץ להשתגע לפני שמרוויחים משהו. בכל מקרה, כשיגיע סוף החודש, אני מושך הכל בתקווה שיהיה הרבה. זה הכלל שלי. בהצלחה ובגדולללל הללויה
  3. אז כמו שכתבתי, שלחתי חזק על נורווגיה במינוס 1 שלחתי עוד משהו אותו דבר רק השלישי אחר. ויש לי משהו קטן לגיבוי תיקו בספרד. בהצלחה ובגדולללל אני צריך מזל טוב כאן. הללויה.
  4. לאתר נפילה כואבת בטניס, שלחתי משהו ככה לעקוץ חזק. זה כמעט הגיע כאשר הכל היה ונשאר לי לראות את משחק הקופה בשעה 22:00 , הסתיים 0:0 הללויה
  5. ששון

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל של העוקץ לעשות 8מ8 🔥🔥🤖

לקחתי..... בפלוס 6 איתך בהצלחה ובגדולללל הללויה
  6. למרות שיש לי טור של ששלחתי כבר 1 אורוגוואי 2. תיקו יפן צילה 3.תיקו פארגוואי קטאר. מסתמן לי ולדעתי אני חושב שהקופה הזה הולך לכיוון אחד, מלא מלא הפתעות. אם כבר לשלוח אז אני שולח רק הפתעות. אני אקח בסינגל את קטאר ביחס מעל 5. בהצלחה. הללויה.
  7. ששון

עקיצה על שלושה משחקים

שלישייה יפה מברוקקק בהצלחה ובגדוללל הללויה
  8. ששון

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל של העוקץ לעשות 7מ7 🔥🔥

מזל טוב בהצלחה ובגדולל יופיייי הללויה
  9. תודה אם זוכה אני אעלה בזכיות. גם לך בהצלחה ובגדולללל הללויה
  10. לא אחי ונצואלה זה תקוע לי כי... אתמול אחריי טופס כישלון בטניס וואחד בומבה. שמתי ככה איטליה נשים במחצית. קמרון תיקו עם מאלי. ונציה פלוס 7 ונצואלה 500 שח ביחס 17. כולם תפסו נשאר לי רק ונצואלה ואני בשקשוק פיננסי. לבד ככה? היום? לא יודע אם הייתי לוקח. למרות שבאותו רגע זה היה נראה ממש טוב. לא העלתי את זה לפני השליחה כי לא רציתי לצאת ממש חומוס עם יחסים הזויים. וחוץ מזה... הייתי מבאוס על הטניס בגלל זה וונצואלה... וואמוססס ראית טופס שעכשיו העלתי בזכיות? לפני כמה ימים. חמישייה הללויה
  11. ששון

והפעם חמישייה

היה קשה היה גם גיבוי של האחרון (סין) ב 1150 שח לתיקו אבל לא היה צריך אותו. בהצלחה הללויה
  12. ששון

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל של העוקץ לעשות 7מ7 🔥🔥

בוקר טוב גם לפנר, שלחתי להם משקאות אנרגיה בבוקר, בטח יגיע לפני המשחק. הללויה
  13. בוקר טוב, תודה אני יוצא עוד מעט לחפש אביזרי עידוד לפנרבחצ'ה וגם לוונצואלה, בספורט מותר לעודד את כולם ואין קשר לפוליטיקה שאני ממש מתרחק. קדימה פנר ואמוס וונצואלה. הללויה
  14. אז בהשקעה נמוכה אבל ממש בא לי להפציץ על זה.. נורווגיה קורעת את דרום קוריאה וכאן הסימון שלי נורווגיה מינוס 1 ביחס 1.95. ספרד - ספרד מחזיקה בכדור ותוקפת, סין הגנתית, לא יעזור לסין, מאמין בניצחון ספרדי. ביחס 1.65. ניתן לגבות תיקו. והשלישי, כאן חיפשתי והפכתי. או שאני לוקח את פנרבחצ'ה במינוס 4 כמו שהעוקץ המליץ. כבר שלחתי סינגל ממש יפה ואני לא רוצה להיות תלוי בה בכל הטפסים. ואז מגבה קטנים בתיקו ואולי באנדולו (גיבוי קטן לא להפסיד) או... משהו אחר. אני היום מאוד חושש מהולנד וגם מקנדה. (כדורגל נשים כן?) שתיהן ניצחו 1:0 נבחרות כאילו חלשות או חלשות באמת. לא הייתי פוסל הפתעה של קמרון בהולנד הפתעה זה תיקו או ניצחון כי תראו את היחס על הולנד. טוב.... עכשיו הגיע הזמן לספר ששלחתי את זה כבר, בכל מיני וריאציות ולא הכל מגובה פיקס אבל מה שהיה לי בראש באותו רגע. החזק שלי זה נורווגיה במינוס 1. אני לא מהממליצים וגם לא ממליץ בכלל ורק אוהב לשתף ומי שהקשיב וזה לא יהיה אז לא, כי זה יכול לבאס אתכם, אני הזהרתי, יחד עם זאת, הולך לי בסדר גמור ואני לא משחק בשביל הכיף, למרות שזה כיף, אני משחק בשביל להרוויח ובגדולללל. בהצלחה הללויה.