ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

Ofekdaniel12327

ממליץ הפורום
  • מספר תכנים

956
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

132 Excellent

9 עוקבים

קצת על Ofekdaniel12327

• דרגה
    ממליץ הפורום
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

1,908 צפו בפרופיל
  1. Ofekdaniel12327

8iz_K7n_BLT_17x17 NBA של אופק לסיום העונה

הכוונה לא הייתה לסיום העונה תרתי משמע, הכוונה הייתה כי זה סוף העונה, בכל אופן לא נתעסק בתפל, תודה רבה
  2. שלום לכולם, קשה שלא לשים לב לבאז על קליבלנד, גם פה, גם בקבוצות אחרות וגם בתזוזות הליינים ההיסטריות של המועצה. קליבלנד נראה די קל מבחינה תיאורטית, לא? אחד השחקנים הטובים בהיסטוריה, לברון ג’יימס, שחקן מאני טיים מצויין, כוכב ברגעים גדולים ויכול לסחוב על עצמו קבוצה כושלת כמו קליבלנד של השנה לגמר ה NBA. שהוא יפסיד בסוויפ? בגמר? עם כל ההשפלה? נראה לנו קצת הזוי.. אבל המצב הוא שפערי הרמות גדולים, זה היה ידוע לפני וזה בטח ובטח ידוע עכשיו. ממבט ראשון על הליין- נפתח +5.5, כל בן אדם שפוי יסמן פה 1 עם הפלוס הנאה שמכסה גם הפסד מינימלי. אבל למה בעצם לעשות את זה? יש כמה סיבות, שכמובן ״לברון לא יפסיד בסוויפ״ היא לא אחת מהן. הסיבה הראשונה היא שבבית קליבלנד יכולה לנצח כל קבוצה, לא משנה מה מצב הסדרה או המומנטום. היא אמנם לא בנויה כקבוצת גמר, אבל יש לה קבוצה שביום נתון יכולה לקלוע באחוזים טובים ולברוח מוקדם. הסיבה השנייה היא שרוב משחקי הסדרה (2/3) הלכו צמוד עד סוף הרבע הרביעי ואני משוכנע שקליבלנד עבדו על הקור רוח בחלק הזה, עם שיחות פסיכולוגיות להעלאת ביטחון או כל דבר אחר, בנוסף לזה שהיא מחזיקה את שחקן המאני טיים הטוב ביותר על המגרש. הסיבה השלישית והחזקה ביותר היא שאני לא בטוח כמה גולדן רוצה לנצח היום. למה לה להפסיד כסף, להפסיד הכנסות ממכירת כרטיסים, לחגוג במגרש חוץ. כמובן אציין שזו סיבה תיאורטית בלבד ולפי השקפה אישית, יש שיגידו שקיים דם רע בנושא הזה אחרי שקרי אמר במהלך העונה שעדיין יש ריח של שמפניה בחדר ההלבשה אצל קליבלנד וכו׳, אך לדעתי הם לא יתאבדו כמו קליבלנד על המשחק הזה. אמנם בהתחלה אמרתי שהבוקיז כנראה עם גולדן אם הם פתחו 5.5, שזה פלוס די גבוה, אבל יש להתייחס לעובדה שיומיים לפני נפתח 4.5 והם ניצחו 8, ככה שהפלוס הוא הגיוני למרות הכל וכנראה פשוט משקף את המצב באופן ניטרלי. אני היום אבחר את קליבלנד עם הפלוס, +3 מספיק לי ובוודאי שעדיף על מאני ליין ביחס די זהה. תסמנו 1, קליבלנד +3. בהצלחה לכולם.
  3. קליבלנד קאבלירס - בוסטון סלטיקס(+6) הסימון הוא 2. תצליחו.
  4. צ׳סקא מוסקבה - ריאל מדריד הסימון: ריאל מדריד +4. בהצלחה.
  5. שלום לכולם, לא המלצתי פה איזשהו פרק זמן מכובד כי באמת זה לא הצליח כמה שהייתי בטוח בסימונים, עכשיו הביטחון טיפה התייצב בפלייאוף ה NBA ולהיום אני מאוד אוהב סימון בפלייאוף הליגה הלאומית- הפועל רמת גן(+1) - הפועל באר שבע הסימון הוא 2. בהצלחה לכולם !
  6. ז'לגיריס קובנה - אולימפיאקוס סימון רבע ראשון 1, קובנה -1 קובנה - אולי' אובר 151 נקודות ליברפול - רומא סימון 1, ליברפול מנצחת ליברפול - רומא אובר קרנות תצליחו.
  7. הדאבל בהשקעה הכי גבוהה ששלחתי העונה, בלי לציין מספרים ובלי לעבור על חוקי הפורום. פורטלנד - אורלינס פורטלנד -6. צסקא - חימקי צסקא -13 תצליחו
  8. כשפילדלפיה ניצחה ב 27 הפרש בקלות ויומיים אחרי נפתח ליין נמוך מהמקורי זאת משיכה של הבוקיז, באורונטו אני לא רואה משיכה לשום כיוון. ניצחו 8 אחרי משחק קשה מאוד, הגיעו אולי למסקנה ש 7 יותר משקף. בפורטלנד מסכים. בהצלחה !
  9. Ofekdaniel12327

8iz_K7n_BLT_17x17 National Basketball Association monday night

על אף שתפסת אתמול, וכל הכבוד, אני שוב לא מתחבר להסברים שלך בכלל. אתה אומר שהיום סן אנטוניו תחפש את הסקור הנמוך, אבל זה מה שקרה פעם שעברה על הנייר, הם פשוט חטפו כל התקפה. בנוסף, אתה אומר "בספק אם חלק ממכם בכלל מכיר את השמות האלו" על דני גרין, מילס, אולדריג'? אוי ואבוי למהמר NBA שלא מכיר את השמות האלו, הוא בבעיה קשה ושיילך להמר על ליגת ווינר סל. ואם הייתי אומר לך בצד השני לוני, קוק? היית מכיר אותם יותר מאשר את דג'נטה מארי שנהיה אחד הסמלים הצעירים של הספרס העונה? למשחק של פילי: מיאמי הפסידה את המשחק כי היא חשבה שהיא תוכל לעמוד עם קבוצה כמו פילדלפיה בסקור גבוה, אבל האשליה התנפצה והם הבינו שבהפוך מפילדלפיה- אצלם הקצב ייעצר והם לא יגיעו ל 130 גם עם הארכה. הפעם הם יאטו קצב. בנוסף יש לציין שבעוד כשבמיאמי כוכבים לא תרמו כלום, כמו דראגיץ' שציינת, בפילי כולם היו בהופעת שיא והכל נכנס להם, בעיקר מחוץ לקשת, אחוזים מתיישרים. עם זאת יש להתייחס לליין שירד ל 6.5 למרות שהיה 7 במשחק הראשון ופילי פירקה להם את הצורה, למה לא לפתוח 9-10? כי הבוקיז מאמינים במיאמי היום, אני איתם. אני חושב שאנטוניו בכיוון הנכון, פילי תאבד את הביתיות היום או תנצח מתחת לפלוס לכל היותר. בהצלחה!
  10. Ofekdaniel12327

8iz_K7n_BLT_17x17 national basketball association

מאזן הטלאים של יוטה מול אוקלהומה הוא מן הסתם לאור העובדה שבכמה שנים האחרונות יוטה הלכנו לבניית קבוצה וסיימו מקומות אחרונים בשביל בחירת דראפט גבוהה. השנה זה אחרת, נבנתה שם קבוצה רצינית ויש להתייחס לליין שחשוד מאוד מעצם היותו נמוך כל כך. אינדיאנה לא תנצח את המשחק הזה בשום מצב, לדעתי, וכשאתה אומר מפסידה ב 7 בלבד אתה חייב להתייחס לזה שקליבלנד הובילו 20 הפרש ברבע הרביעי ונתנו מנוחות בגארבג׳ טיים. הרוסטר של קליבלנד והספסל שלהם כאחד חזקים בהרבה ואתה צריך לקוות שייתפס לך פה הליין על הקשקש. תצליח
  11. Ofekdaniel12327

8iz_K7n_BLT_17x17 מילווקי 4+ הימור מצויין

לדעתי הכמעט וודאית אבי הולך להיענש חזק. תצליח
  12. אחרי שהעונה הסדירה הסתיימה עם שתי זכיות ענק, הפלייאוף בטוח יהיה מסובך יותר. ליינים מאוד מדוייקים, קשה לנחש מי תופיע למשחק ראשון נחושה יותר ואיפה ייכנס עניין הניסיון. פילדלפיה 76 - מיאמי היט(+7) הסימון הוא 2. אנדר 212 פילי-מיאמי שני סימונים שחייבים לבוא ביחד, מיאמי תנסה להאט את קצב המשחק כי בתוצאה שתהיה מעל 212 נקודות אין להם סיכוי. הרבע הראשון הוא המפתח למשחק כולו. גולדן סטייט - סן אנטוניו(+8) הסימון הוא 2. אנדר 207 גולדן-אנטוניו אנדר פה נראה לי חזק מאוד ולדעתי הירידה החריפה בעולם מ 210 ל 205.5 מרמזת על כיוון הבוקיז למשחק. מה גם שהרוב המוחלט בעולם עם גולדן (לפי האתרים שלי) והפלוס עומד יציב. בהצלחה לכולם
  13. Ofekdaniel12327

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל NBA - מיאמי היט +7

הסימון הנכון ביחד עם אנדר 212. בהצלחה !
  14. דארושפאקה - לוקומוטיב קובאן(+2) הסימון הוא 2. סה"כ נקודות 146 דאר' - קובאן הסימון הוא 2. ג'ירונה - בטיס הסימון הוא 1. 110=774 תצליחו!