ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

Omerc

רשומים
  • מספר תכנים

13
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

1

קצת על Omerc

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. בהצלחה איתך ביונייטד
  2. מנצ'סטר יונייטד - סביליה הסימון הוא 1 ניצחון של יונייטד. לא רואה תסריט אחר באולד טראפורד היום. מוריניו מחפש תארים העונה, מקום 2 או 4 זה לא מה שיקבע ליונייטד את העונה. הוא גם דיבר על זה במסיבת העיתונאים אחרי המשחק נגד ליברפול, שהמשחק נגד סביליה מבחינת חשיבות יותר קריטי לקבוצה, כי היא מחפשת הישגים. הליגה של סיטי כבר מזמן. מוריניו חיפש להעביר את ההכרעה לבית ואם יונייטד יציגו את היכולת של המחצית הראשונה נגד ליברפול, הם לא יתקשו נגד סביליה שמגיעה אחרי הפסד. יונייטד עם מאזן של מעל 50 משחקים בבית ללא הפסד. גם במידה ויספגו, הם ישחקו על כל הקופה היום. למרות שהחברה של אריק באיי לחוליית ההגנה כבר הוכיחה את עצמה במשחק נגד ליברפול, למעט השער העצמי הציג יכולת מעולה. לסיכום, מבחינתי יונייטד עם ניצחון ביתי היום. בהצלחה לכולם!
  3. במידה ויש תיקו 1-1 סביליה תעלה על חשבון שער חוץ, ולא תהיה הארכה. אני טועה?
  4. התכוונתי לא מופיע כסינגל. טעות שלי בכתיבה.
  5. הימור הגיוני, אני שולח במועצה ולכן הוא לא מופיע הסינגל אז אני נמנע מזה.. ואני מאמין בסימון קרנות הזה. בכל מקרה תודה אח.
  6. מארסיי - פריז סן ז'רמן אובר קרנות במשחק פריז קבוצה שמרבה לעשות קרנות, תוקפת מהאגפים עם הקיצוניים המעולים שלה ניימאר ואמבפה. במשחקי החוץ העונה יש לפריז ממוצע של 12.5 קרנות למשחק. ממוצע הקרנות בליגה הצרפתית העונה למשחק הוא 9.78. מאמין שמרסיי תתרום לפחות 4 קרנות ולכן אני לוקח אובר קרנות במשחק. יחס 1.95 מאמין שעוד יירד. בהצלחה לכולם.
  7. האדרספילד - מנצ'סטר יונייטד נאפולי - אינטר (1+) מכבי חיפה - בית"ר ירושלים (1+) הלכתי עם קבוצות החוץ, מאמין במומנטום החיובי של אינטר למרות היכולת הטובה של נאפולי. בית"ר נראתה מצויין במשחק האחרון נגד נתניה ומכבי חיפה מדשדשים מתחילת העונה. זו הסיבה שבחרתי לקחת את המשחקים האלה בכפול. מנצ'סטר אמורה לקחת את הנקודות במשחק כזה כדי להישאר בצמרת ויש לה את הכלים, למרות החיסורים שלה. דווקא בגללם השחקנים שמקבלים מקום בהרכב ירצו להוכיח את עצמם, ויחסי הכוחות ברורים. ₪50>>182₪ בהצלחה לכולם.
  8. Omerc

סינגל סל ישראלי

תודה רבה, יש הסבר?
  9. פריז סן ג'רמן - באיירן מינכן +1 פריז - באיירן מעל 10.5 קרנות יובנטוס - אולימפיאקוס 2.69 בהצלחה!
  10. פריס סן ז'רמן - ליון לא רואה את פריז מתקשה היום מול ליון למרות החיסורים שלה. מאמין שתמשיך ברצף הנצחונות שלה בבית נגד ליון, וינחילו לליון הפסד ראשון בחמשת המשחקים האחרונים. סינגל פריז להרוויח את המבצע.