ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

הכסף הגדול

רשומים
  • מספר תכנים

203
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

14 Good

2 עוקבים

קצת על הכסף הגדול

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

321 צפו בפרופיל
  1. שים לב זה לא מונדיאל של שערים רבים זה מונדיאל של גניבת ניצחון שער ולהעביר תזמן תיישם להלאה וצריך גם לדעת להפסיד אני גם לא זכיתי עוד במונדיאל אני לא יפרוש עד שזה יקרה
  2. הכסף הגדול

SOCCERBALL_17x17 SSSSS

לא חכם לשים על מרוקו שרונאלדו נותן 3 נגד ספרד מורי שיהיה בהצלחה חבר
  3. הכסף הגדול

SOCCERBALL_17x17 סינגל מונדיאל(בית א')

בהצלחה חבר לאחר הניצחון של רוסיה לא נראה שהם מפחדים משום דבר בטח שלא מערבים ועוד שסאלח בספק קשה להאמין אבל עם מונידאל כזה אין לדעת
  4. אחרי הפסד של קולומביה ועוד אינספור הפעתעות יתחיל בעוד 25 דקות פולין נגד סנגל לדעתי הפולנים ינצחו הרבה יותר טובים וסנגל יחס נמוך יחסית שלא אומר לי ללכת עליהם פולין יחס גבוה ששווה קצת סיכון סימון שני רוסיה לדעתי תנצח גם היום מצרים לדעתי גם תגיע בלי סאלח אין מה לעשות הוא פצוע ואי אפשר לסכן אותו הוא לא כשיר 100 אחוז לשחק הוא יכול לעשות משהו לא בטוח לעומת רוסיה שהתגבשה טוב ונחה טוב והיא תגיע רגועה מאוד לשחק שורה תחתונה פולין 1.9יחס רוסיה 2יחס ניתן לשלב כדבאל או כסינגל הצלחה רבה המשך שבוע טוב ושלישי פעמיים כי טוב !
  5. הכסף הגדול

SOCCERBALL_17x17 תוניסיה & אנגליה

הצלחה רבה הלכתי מחצית שנייה יובקעו יותר שערים נקווה ל 1-1 מחצית שנייה אני גם חושב שטוניס לא יפסידו אחרי אתמול ברזיל זה מסוג הליין שעלול ליפול
  6. ההימור שלי להיום אנגליה טוניס באיזה מחצית יובקעו יותר שערים לדעתי זה מחצית שנייה 1.85 הצלחה רבה בשם השם נעשה ונצליח ! אגב בלגיה עשיתי את זה מחצית שנייה נתפס בדקה ה 46 דקה אחרי פתיחת המחצית השנייה
  7. הכסף הגדול

SOCCERBALL_17x17 טופס שכולו מונדיאל

ואווו הצלחה רבה אם לא היית שם קרנות הייתי ממליץ לך לגבות את טוניסיה ב +1 x ואולי גם אחד היית יכול לשחק על זה חזק מאוד ולהרוויח בוודאות בעזרת השם אלוהים יהיה איתך הרבה הצלחה חבר !!!!
  8. הכסף הגדול

SOCCERBALL_17x17 כובש בכל זמן

אלו הימורים קשים אפשריים אבל סופר קשים אין לדעת באיזה יום יגיע שחקן זה הימור של 50 50 אבל אני איתך בזה אם כבר לדעתי זה סטרלינג שיכבוש או קיין במידה ואנגליה ינצחו אחד מאלה ללא ספק יכבוש הרבה בהצלחה חבר יקר
  9. הכסף הגדול

סינגל באנקר !ליום ראשון

כנל מתלבט
  10. הכסף הגדול

סינגל באנקר !ליום ראשון

לא שלחתי אני שאלתי דעות לדעתי זה באנקר ואני מתלבט מאוד
  11. גרמניה ינצחו 1.35 נשלח ב 1000 שח מה דעתכם?
  12. הכסף הגדול

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל מארץ הפרנקים !

בהצלחה אפשרי תמיד ה x
  13. הכסף הגדול

לא מבין מה מניע אותכם לה מאן זה מונאקו בבית הם סופר חזקים טוב שיהיה בהצלחה חבר יקר שהטובים ינצחו
  14. הכסף הגדול

זה ממש לא המון שום פלוס זה לא גדול אל תתן לפלוס הזה להפריע מי שטובה ומסוגלת .יכולה גם לעבור פלוס 8 שזה לא בשמיים ושגולדן סטייט מקבל מינוס 14 זה לא מפחיד זה תמיד מפחיד אבל הם טובים יותר בכמה רמות
  15. הכסף הגדול

אשכול מונדיאל - יחסים גבוהים

אהבתי מאוד הכל הגיוני בלגיה אמורה לפרק כך שאחר הגיוני אם היא תביס בגדול רוסיה נראת רע מאוד אולי קהל ביתי יציל אותה היא ממש אבודה מרוקו יש קצת כוכבים כך שניתן הגיוני ובלגיה מעל שערים תמיד יהיה הגיוני למה הם עם רשימת כוכבים אדירה וכובשים אדירים אהבתי בהצלחה רבה