ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

mvp

רשומים
  • מספר תכנים

663
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

7

mvp היה הזוכה היומי באוגוסט 21 2017

mvp קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

243 Excellent

2 עוקבים

קצת על mvp

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

1,517 צפו בפרופיל
  1. הפועל עומדים בליין והסינגל נתפס
  2. מדובר בגביע ויונר ממליץ לכלום לא להתפרע בהשקעות במיוחד שזה משחק ראשון ואין לדעת מה נקבל מאף קבוצה. מכבי ת"א נגד הפ ת"א(+10)= 2 מכבי בנו קבוצה חדשה לגמרי הם מגיעים ללא נוריס קול וקיין,הפועל עם דני פרנקו בנו השנה קבוצה חזקה עם בגזרת הישראלים וגם בזרים.המשחק ייערך בחולון,הליין המשקף לדעתי הוא הליין שנפתח וכל העלייה באה בעקבות רוב מכריע שבחר ללכת על מכבי שלא הפסיקה לאכזב בעונה שעברה. אני עם הפועל וה+10
  3. אני מעדיף סינגל,בגדה לא כזה לא לוחם ואני לא סומך עליו בכלל. בהצלחה שחמט
  4. דולגופולוב מנצח את גופין 1.9 במעוצה השקעה רגילה
  5. וארגס לא מתאים לדעתי לליגה הספרדית,נוטה להסכים שהביתיים עוברים את הליין. בהצלחה
  6. מסכים שצלסי מנצחת,היחס מציק בהשוואה לרשת בהצלחה
  7. תודה רבה חברים. צום קל..
  8. כן בן 27,רמת בטחון רגילה
  9. פריץ נגד פזה פריץ אחד הצעירים המבטיחים בעולם,מזכיר מאוד את ראוניץ.סרב וחבטת כף יד עוצמתיים,משחק טוב מהקו האחורי,חבטת גב יד בעייתית ומשחק רשת לא טוב.פזה שנחשב לחימריסטת מובהק למד לשחק על גם המשטחים הקשים והוא בתקופה טובה.אין לו סרב אבל יש לו יתרון גדול על פריץ בקו האחורי ואין הבדל גדול בין יעילות הסרב הראשון והשני שלו,מה שקצת מטריד שפזה השקיע מאמץ גדול גם פיזית וגם מנטלית בנצחון שלו על תיאם מה שיכול להביא לירידת מתח במיוחד בתחילת המשחק.אני מאמין שפריץ ישלוט על ההתחלה ושכל שהמשחק יתקדם יהיה יתרון לפזה בראלים הארוכים והוא יעניש את פריץ שנוטה לעשות הרבה טעיות על הסרב השני שלו. פזה מנצח ביחס 1.8 במעוצה
  10. זלצבורג מנצחים והסינג נתפס. נתפס גם התיקו בליון בקטנה
  11. זלצבורג נגד מארסיי 1 יחס 2.2 השקעה רגילה בהמשך יעלה עוד..
  12. mvp

ליון - אטאלנטה

מסכים,אשלב בטופס שיטה בהמשך בהצלחה