ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

ממבה קטלני

רשומים
  • מספר תכנים

9
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

2

קצת על ממבה קטלני

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. ממבה קטלני

יוטה ג'אז - לייקרס +9

אחי אל תתבאס אבל אין לך מושג וגם אם אתה לפעמים תופס זה רק בגלל מזל ידע ולהבין משחקים אין לך בכלל הפלוס בעולם 9 . ואם הווינר נותן לי 10 פלוס אני לוקח עם שלשו ידיים שהטוב מבין שנינו היום ינצח תרשום לך שאמרתי לייקרס בלי הליין מנצחים
  2. ממבה קטלני

יוטה ג'אז - לייקרס +9

פלוס 10 עוד יותר טוב
  3. ממבה קטלני

יוטה ג'אז - לייקרס +9

אל תיפלו פה בפח המלכודות של המינוס הגבוה לייקרס היום לא מפסידה את הליין יוטה לא בנויה עדיין לכסות ליין של 10 נקודות הסימון לייקרס +9 מנצחים עם הפלוס גם אם יוטה ינצחו זה יהיה עד 7 נקודות בלחץ לייקרס +9 סמנו 2 בהצלחה
  4. ממבה קטלני

סינגל יורוליג מס' 2 של הסולטן

טוב אתה וזה אה הימור של היום ###### מכבי תל אביב ינצחו בלי הפלוס
  5. אולימפיאקוס היום יעשו חיים קשים מאוד למכבי וינצחו את המשחק . מי שמשחק ברשת שיקח אולימפיאקוס +3 יחס 1.83
  6. ממבה קטלני

ברוקלין נטס - 2 ניצחון

אל תמתין לירידה ללין הוא יעלה בנקודה . יתפס גם במינוס 4 תשלח לפני שיעלה המינוס . הוא לא ירד
  7. למי שמחפש הימור חזק מאוד להיום שיקח את ברוקלין נטס שמנצחים את אטלנטה אני לא אוהב להסביר ולפרט כי זה סתם שטויות לרשום חיסורים סטטיסטיקות .מומנטום וכול השאר פשוט מאוד קחו את ברוקלין נטס ולדעתי תרוויחו נטס הרבה יותר איכותית
  8. ממבה קטלני

סינגל סל חזק לגמר

תותח על אחי ,עכשיו אנחנו רואים את כל אלו מהבוקר שחזרו לבונקרים שלהם חח מקצוענים לוקחים את סלובניה / חובבנים הולכים על סרביה מקצוען אחי מזל טוב