ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

Bom

רשומים
  • מספר תכנים

157
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

17 Good

3 עוקבים

קצת על Bom

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. לארה ארוובאנה - סמנטה סטוסור טורניר מאיורקה ארוובאנה הספרדיה הדיחה בסיבוב הקודם את סוארז נבארו בלי הרבה בעיות כשהייתה אנדרדוגית מובהקת במקרה יצא לי לראות את המשחק וראיתי את הספרדיה במשחק טניס הגנתי וחכם מלא ביטחון משחקת עם טניס אייקיו ברמה גבוה ,נוסיף לזה שגם הטורניר הנל הוא טורניר בייתי בשבילה,לעומתה סטוסור האוסטרלית לא הכי יציבה ואני חושב שהמשחק ההגנתי של ארובאננה יוציא אותה קצת מהכלים,אגב ארובאננה מובילה 2-0 במפגשים קודמים , בגדול אני אסתכן כאן ואלך עם האנדרדוג,שלדעתי קצת אנדררייטד מצד הבוקיז . הסימון לארה ארוובאנה ניצחון ביחס 2.15 ברשת מאזן 9/9 נקווה להמשיך במתכונת החיובית ברכה והצלחה !
  2. בום ,אדמונד אומנם מנצח אבל במשחק צמוד כמו שאמרתי ,ועוד סינגל נתפס לנו אנחנו עולים למאזן 9/9 בהמלצות טניס אחרונות ברכות למשכפלים ואחלה לילה חברים !
  3. קייל אדמונד - ראיין האריסון אדמונד הבריטי פה פייבוריט גם בגלל הביתיות והיכולת הרעה של האריסון לאחרונה שתי השחקנים משחקים עם סרב חזק ואיכותי וזה יתרון גדול למגיש במיוחד על הדשא אני חושב שיהיה פה משחק דיי צמוד ונטול שבירות יחסית והליין היחסית לא גבוה יתפס הסימון שלנו אובר 22 משחקונים ביחס 1.75 ברשת מאזן בהמלצות טניס אחרונות 8/8 מקווה לשמור על המאזן המושלם ברכה והצלחה חברים !
  4. בום הפיראטס מנצחים ,אומנם ניצחון מזערי אבל ניצחון זה ניצחון ,ואנחנו תופסים סינגל ביחס יפה מאוד ,ברכות למשכפלים ואחלה לילה !
  5. בגדול היחס הגבוה על מילווקי יחסית משך המון מהמרים למילווקי ,יש פה משיכה לדעתי ,בהצלחה
  6. פיטסבורג פייארטס - מילווקי ברייורס בקצרה.. ,מילווקי פשוט מריח לי מלכודת חברים, לכן ,אני הולך פה עם הפייארטס ביחס 2.10 ברשת , ברכה והצלחה !
  7. פשש שאפו אחי איזה תפיסה ,באצינגר שבר פעמיים במערכה השניה והליין נתפס על הקשקש ,ברכות ידידי !
  8. Bom

Baseball_svg_17x17 סינגל בייסבול זריז

התחיל כבר ... בהצלחה
  9. איתך , נגד הציבור , בהצלחה !
  10. Bom

Baseball_svg_17x17 סינגל בייסבול עם אינטואיציה

קצת חושש להמר עליהם, כמו שאמרת הליין ניראה ״קצת״ הזוי בהתחשב שרוב העולם מין הסתם הולכים פה עם הקבוצה הטובה יותר על הנייר,מריח לי קצת מוזר ,שיהיה המון בהצלחה חבר !
  11. תותח אחי גם אני לקחתי קופיל ,מגניב שהיינו באותו ראש , ברכות ידידי !
  12. תיאם ללא ספק יכול לתת לנאדל פייט השאלה אם הוא חזק מנטלית מספיק בשביל לתת תצוגה טובה במעמד כזה ,בהצלחה !
  13. שמח לשמוע אחי ,מברוק !
  14. המון מזל בשבירה בסוף , אבל זכיה זו זכיה מברוק אחי !