ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

אפלטון

רשומים
  • מספר תכנים

100
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

6

קצת על אפלטון

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. תודה על הפירוט שלך אתה אחלה תמשיך להמליץ
  2. כל הכבוד שמח שהרווחת אני לקחתי בטיזר ים אז גם אני הרווחתי אבל בטורניר בפייס של התחרות הפסדתי
  3. בהצלחה באטמן חבל שפרסמת את הנתונים האלו על החיסורים זה היה ידוע עוד מהלילה בחדשות עכשיו הסמויים קפצו על המידע עכשיו הווינר התעורר לשנות את הליין
  4. מכבי לא ״יציבה״ ב20 המשחקים האחרונים הפסידה רק 4 משחקים על מה אתה מדבר..??!! אמת מכבי מגיע עם סגל חזק מאווד ובכושר שיא..וולנסיה בכושר זוועה מסכים,,כל השאר אפשר לערוך מהפוסט בהצלחה בהימורים אחרים👍 ההפסד לברצלונה מכבי לא ניצחה את ברצלונה בחוץ קרוב לעשור,וההפסד לאנדלו זה לא מקרי ,הקבוצה היתה בשבוע שיא כל זריקה מהשלוש נכנס אי אפשר להיות תמיד מנצח גם הגדולות מפסידות.. אבל מול קבוצה (ולנסיה)חבולה ופצועה ולא רואים באופק שינוי להגיד שיש אפשרות שתנצח את מכבי אז אתה טועה ומטעה את המהמרים . אני לא האחל לך בהצלחה כמו חברי לפני כן .כי גם אני חושב שמכבי תנצח ולכל מי שיקח את מכבי בהצלחה רבה,
  5. אפלטון

המלצה יורוליג

ולנסיה בכושר ירוד תצתרך פלוס גבוהה יותר גם עם הרכב מלא היו מפסידים
  6. אפלטון

אופק מתחנן בפניכם לשכפל

כנראה שכן ברשת 18
  7. אפלטון

סינגל מכבי -2 נגד ירושלים ב 4600 שקל

בגלל אנשים עם דעות כאלו כמו שלך המועצה מרכיבה ליין שתפחד לשלוח עובדה שאתה ועוד רבים מפחדים לשלוח
  8. אפלטון

המלצת מכללות של ניץ

בהצלחה מקווה שתרוויח ושכולם יצליחו
  9. אפלטון

סינגל מכללות לבוקר

סליחה זה שתי מגיבים שונים
  10. אפלטון

סינגל מכללות לבוקר

רשמת שיגמר 9-12 לוושינטון ובסימון סימנת 1 מעל 9.5 תחליט מה התכוון המשורר
  11. אפלטון

הסולטן פותח שבוע ב Nba

תחושה שפילי דורסים אותם חזזזזק