ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

Roei~Star

מלך היחסים
  • מספר תכנים

1,967
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

13

Roei~Star היה הזוכה היומי ביוני 6

Roei~Star קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

567 Excellent

5 עוקבים

קצת על Roei~Star

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

2,457 צפו בפרופיל
  1. סרביה מנצחים 1-0 בסיום וההמלצה נתפסת!!! ברכות למשכפלים 👏💰🎊🎁🎉✔™🤙
  2. אהלן חברים בוקר טוב לכולם! סינגל מונדיאל 2018 - בית 5: שעת המשחק: ⏱ 15:00 (שעון ישראל) קוסטה ריקה - סרביה הסימון שלי ✔ 2 ביחס 1.75 SD ר"ב: 8.5/10 משחק מספר 21 בטופס סמנו ✔ 2 ניצחון לסרביה. מומלץ!!! 💯✔🔜🔝🔚™®🎉🎁🎊💰🤙 בהצלחה רבה למשכפלים..
  3. בהצלחהה רבה אח יקר. מסכים זה הסימון הנכון אחרי ה3-0 במשחק הראשון ינצחו גם הפעם! שבוע טוב ומבורך.. 👏
  4. בהצלחה רבה אח יקר ושבת שלום ומבורך! 👏
  5. מצויין אח יקרר לדעתי תופסס בענקק!!! בהצלחה רבה תותח עלל 👏👑
  6. אהלן חבריםם צהריים טובים לכולם! סינגל גביע נורווגי: שעת המשחק: 19:00 (שעון ישראל) טרומסו - ולרנגה הסימון שלי 1 ביחס 2.00 SD טרומסו אחרי 2 ניצחון גדולים העונה 3 אפס בבית ובחוץ ראש בראש. לא רואה שום סיבה שגם הפעם לא ינצחו מה גם שהם בתקופה טובה יותר מזאת של ולרנגה לטעמי, לכן אני מסמן כאן 1 . ר"ב: 8.5/10 משחק מספר 70 הסימון שלי 1 ניצחון לטרומסו. בהצלחה רבה לשמכפלים...
  7. תודהה חברים הלך קשה אך מה שחשוב זה שנתפס בסוף ויש זכייה וגם בטורניר מלך היחיסים עונה 5 שכל כך רציתי !
  8. תודהה חברים יקרים מאמין מאוד בסימון הזה! מעדכן שהיחס ירד ל1.55 כצפוי מקווה ששכפלתם עוד שהיה יחס הגיוני ושפוי.👍
  9. אהלן חברים צהריים טובים לכולם! ליגה איטלקית שנייה - פלייאוף עלייה: שעת המשחק: 21:30 ( שעון ישראל) פאלרמו - פרוסינונה הסימון שלי 1 ביחס 1.85 SD לטעמי פאלרמו טובה יותר מפרוסינונה ואין שום סיבה שהיא לא תדע לנצח כאן! ר"ב: 8.5/10 משחק מספר 94 הסימון שלי 1 ניצחון לפאלרמו. בהצלחה רבה למשכפלים...
  10. וואו אח יקר ואלוף טוב שחזרת להפגיז. שאפוו ענקקק בדקה ה94 מברוקק תותח על!
  11. קורה אח יקר לכולנו יש תקופות טובות וקצת פחות אבל רק שתדע שאתה תותח על בכל מצב! בעניין הסימונים מסכים איתך בהכל
  12. Roei~Star

Winner2012_20x19 דאבל רשת

כמו שרשמתי. מזלל טוב גדול אלוף!
  13. Roei~Star

SOCCERBALL_17x17 סינגל רגל שלי

דאבל של איקסים קלאסים אחי. מברוק יא צ'אק מקצוען אמיתי אתה, המשך כך אלוף!
  14. Roei~Star

8iz_K7n_BLT_17x17 כדורסל צרפתי מומלץ

מזלל טוב גדול אחינו, המשך כך !