ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

KingRoger

רשומים
  • מספר תכנים

341
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

43 Excellent

4 עוקבים

קצת על KingRoger

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. KingRoger

דאבל סל

אחרי שהובילו כבר מעל 20, ו19 ברבע האחרון, פורטלנד מנצחים ב12.. מסתבר שהורדת הנקודות הייתה הכרחית! מברוק למשכפלים!
  2. KingRoger

דאבל סל

תענוג של משחק בליגה הישראלית. תודה למגיבים ובהצלחה לי ולמשפכלים בלילה
  3. KingRoger

דאבל סל

היי, אחרי הפסקה קלה עקב חוסר זמן: חולון מאני ליין נגד אשדוד הליין מעט גבולי, מאמין שחולון יובילו דו ספרתי ברבע השלישי, השאלה אם יורידו לכיוון ה5 או לא. פורטלנד-8 נגד סקרמנטו מאמין בפירוק של המארחים מעל 15, הורדתי כמה נקודות עדיין ביחס מספיק גבוה. בהצלחה
  4. מסכים עומר הסינגל שלי ללילה בהצלחה!
  5. KingRoger

דאבל NBA רשת

תודה חברים, נוסף קצת על דאבל דומה עם ניצחון טורונטו במחצית אחרי שוול כנראה לא ישחק. מאמין בפער משמעותי במחצית, שצפוי לרדת עם עליית המחליפים. תצליחו
  6. KingRoger

דאבל NBA רשת

שלום חברים, בלי הרבה הסברים נלקחו שני הימורי MoneyLine טורונטו מנצחת את וושינגטון סן אנטוניו מנצחת את פיניקס יחס לדאבל 1.7 מאמין בצמד המשחקים הזה מאוד. בהצלחה למשכפלים!
  7. בהצלחה משה! מנקודת מבט שלי ומלא מעט פעמים, נדיר שכשיש שני משחקים שני הפלוסים/המינוסים נתפסים ועוד כניצחונות של האנרדוג. מקווה שאטעה בהצלחה!
  8. KingRoger

דאבלים וסינגלים

תודה על הדאבל האחרון התחיל מבטיח ונתפס ממש לקראת הסוף.. מברוק
  9. KingRoger

סל ישראלי

נתפס ללא הפלוס.. מברוק למשכפלים!
  10. KingRoger

דאבלים וסינגלים

שיכפל הדאבל האחרון.. בהצלחה אלוף
  11. KingRoger

סינגל כדורסל מהמעניש לליגת העל.

אני עם חולון+2, מקווה שלפחות באמצע. בהצלחה שי
  12. KingRoger

סל ישראלי

תודה אחי, אכן שווה לנסות. כרגע לא שלחתי על הטניס. תודה רבה צאבי
  13. KingRoger

סל ישראלי

אהלן חברים, מאמין שיהיו רבים וטובים ממני בכדורסל ישראלי שימליצו על המשחק לשני הכיוונים. אני מהבדיקה שלי מאמין שחולון ינצחו את חיפה שלא הרשימה גם בבית, וכשמקבלים חולון+2.5 ברשת בחרתי לקחת. תצליחו חברים