ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

winner1

רשומים
  • מספר תכנים

306
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

1

winner1 היה הזוכה היומי ביוני 16

winner1 קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

55 Excellent

קצת על winner1

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. מצרים לא הרשימו אותי מגד אוראוגיי הייתי שם גיבוי שם בהצלחה
  2. winner1

SOCCERBALL_17x17 קוסטה ריקה - סרביה

אני עם איקס פה בהצלחה
  3. winner1

SOCCERBALL_17x17 סינגל מונדיאל בית ה

יש סיכוי פה לתוצאת תיקו לדעתי. משחק קשה. קוסטה ריקה נבחרת שעושה צרות. משחקת קשוח. בהצלחה חבר
  4. שיטה מסוכנת חבר. לשים 1050 שקל בשביל להרוויח 40 שקל נקי זה בדיחה. גם אם שנה שלמה תרוויח מספיק פעם אחת שיהיה לך שבוע רע, וכל הרווחים יעלמו של כל השנה הזאת. תודה בכל אופן על השיתוף. בהצלחה
  5. פגעתי במחצית הראשונה מקווה שבשניה צרפת תתעורר
  6. אמבפה דמבלה קנטה הומטטי זה מונדיאל ראשון שלהם. היחס סביר לדעתי ומשתלם. בהצלחה
  7. הסבר קצר לדעתי השחקנים הצערים של צרפת יתרגשו מעט מהמעמד. במחצית הראשונה אני צופה בונקר מושלם של האוסטרלי. במחצית השניה הדברים יסתדרו להם והצרפתים ינצחו. בהצלחה
  8. לאחר התפיסה של המאצ בצהריים ננסה עוד פורטוגל נגד ספרד הימור 2-0 לספרד יחס 6.75 הסבר לדעתי ספרד תעלה ליתרון מהיר פורטוגל תנסה לתקוף. אך לבסוף יהיה גול נוסף לספרדים בהצלחה
  9. מצרים נגד אורגואווי מאצ' תוצאה 1-0 אורגואיי יחס 4.1 הסבר קצר: לדעתי יהיה משחק הגנתי של מצרים שינסו לעקוץ אך לאוראווי יש הגנה משובחת. מנגד סוארז וקבאני יצליחו למצוא את השער. 1-0 ישקף בהחלט.
  10. יחס ממש לא שווה לדעתי. איסלנד הוכיחה שהיא קבוצה עם כשרון ולראיה היא הדיחה את אנגליה ביורו האחרון. בהצלחה בכל זאת חבר