ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

Duncan21

רשומים
  • מספר תכנים

39
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

3

Following 0 members

Duncan21 does not follow anyone.

קצת על Duncan21

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. Duncan21

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל NBA ללילה

לא יודע, הליין נראה קל מדי להמר מיאמי
  2. היי בוסמן, זו כבר פעם 2 שאני שואל ומבקש תשובה מדוע אתה מהמר רק פייבוריטיות. בתור המבוגר ביותר באתר, עם הכי הרבה הודעות, והכי הרבה המלצות, הייתי מצפה שתענה לשאלה פשוטה מאחר ויש אנשים שעוקבים אחריך. בסופו של דבר, פייבוריטיות לא יכסו 100% מהליינים ואני עוקב זמן רב ורואה שאתה ממליץ אך ורק פייבוריטיןת. מלבד לילה אחד, שבו המלצת על אנדרדוג אחד, וזה היה בדיוק לאחר ששאלתי אותך בפומבי למה אתה ממליץ רק פייבוריטיות. זו הייתה הפעם הראשונה ששאלתי אותך זאת. כעת זו הפעם השניה. אתה מחליט להתעלם אבל יודע בכל זאת לענות למי שמברך אותך על זכיה, ודואג ליידע כאשר אתה זוכה, תןך התעלמות מאנשים שאולי מפסידים בגלל המלצותיך. בעיניי, זה מצג שווא. אני שמח בשמחתך שהרווחת את הבט שהרווחת עד כה הלילה, אך בתור מהמר של שנים, שיןדע שאין מאה אחוז הצלחה ויודע שאין כמו שקיפות, אני מצפה ממך ובהתאם לגילך לגלות את הבגרות המתאימה ולא להציג מצג שווא. ואין אני אומר זאת בכדי לחבל. אלא למען המשכפלים אשר רואים בך דמות מבוגרת. שקיפות היא המעלה הראשונה בהימורים. תנהג כך. אל תתעלם משאלות שלא מתאימות לך. ואז תענה רק על מה שמתאים לאגו ההצלחה. עלה והצלח. טיפ קטן: להמר רק פייבוריטיןת לא יביא אף אחד לשום מקום.
  3. Duncan21

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל NBA ללילה

מה דעתך על כך שהליין טיפס ל5.5?
  4. Duncan21

8iz_K7n_BLT_17x17 ברצלונה נגד צסקא

מזוז אח שלי היקר, מי יש לך לסופרבול? אני נדוש וחזק עם הפטס... הקסם חייב לעבוד פה והקארמה של הראמס חייבת לחזור כנגדם אחרי שלא זרקו פלאג ולקחו לבריס את ההזדמנות לסופרבול (כמה חוסר צדק לעשןת את זה לבריס)
  5. Duncan21

קורי היגינס זה באמת חיסור משמעותי
  6. Duncan21

סליחה על כמה שגיאות כתיב במקלדת של הפלאפון
  7. אני בוחר כאן בצסקא מאני ליין. נכון שצסקא נראית פגיעה יותר השנה בהשוואה לשנים קודמות עם מספר הפסדים של תואמים את שנים עברו, אך עדיין אני רואה בהם כאחת מ3 הלביאות של אירופה. ברסה אמנם השתפרה מאוד וחזקה בבית אבל עדיין אני לא חושב שהיא ברמתה של צסקא. לדעתי, צסקא תגיד במוכנות מקסימלית למשחק הזה בידיעה שההפסדים שהצטברו הם הרבה מעבר לרמתה. אשמח לדעת מה דעתכם, אני אישית חןשב שהליין מעט שגוי וצריך להיות צסקא מינוס 3, האם יש פציעות או משהו? מה דעתכם על המשחק?
  8. לפי איזה יחסים הגעת ל1.7? כרגע היחסים הם 2.95 ו3.55 על סביליה ותיקו (בהתאמה) והיחס המשוקלל של זה הוא 1.61
  9. Duncan21

1f3c8_20x19 סינגל פוטבול זריז

אתה אחד המהמרים טובים פה לדעתי, אבל לביון בל לא שיחק כל השנה בפיטסבורג וגם לא ישחק יותר השנה. זה חיסור מאוד לא רלוונטי שפיטסבורג כבר 14 משחקים הסתגלן אליו (שזה 90 אחוז מהעונה). בכל מקרה אני גם עם הפטס, מסיבות אחרות, כרגע מחצית ונקווה לטוב.
  10. דווקא יוסטון הוכיחה יופי של אופי בסיום המשחק האחרון שלה במגרש שנחשב בעיניי רבים לאחד המגרשים הקשים בליגה - דנבר. אחרי משחק צמוד, יוסטון ברחה רק ברבע הרביעי תוך שהיא מוכיחה שהיא מסוגלת אפילו לשמור, ולא לאבד כדורים מיותרים. רק רציתי לחדד. אגב, מסכים עם מלול לגבי היהירות בדנבר. גם לדעתי הם אמורים לנצח ב20 הפרש, אבל סופם של משפטים כמו "כולם להיכנס למקלטים כי יהיה פיצוץ" בדרך כלל לא סימפטי. עבר לזה, חושב שפירטת יפה מאוד. מסכים עם הרוב, כולל דנבר, פשוט לא אוהב את היהירות שבכתיבה שם. בהצלחה רבה.
  11. יפה. בהצלחה בהימור שמעון.
  12. אכן.... זו שאלה לגיטימית. כמה אוהדי קאבס בארץ אתה מכיר?