ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

buster

רשומים
  • מספר תכנים

1,344
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

1

buster היה הזוכה היומי באפריל 25

buster קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

112 Excellent

Following 1 member

2 עוקבים

קצת על buster

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

1,538 צפו בפרופיל
  1. buster

Football_icon_LG מוקדמות אליפות אירופה עם אינטואיציה

כי סגרת משחק בדקה 70 ל100% וזה שטיות במיץ. כבר היו גולים אחד אחרי שני דקה 90. יש לך את זה בליגת האלופות כל שנה
  2. buster

Football_icon_LG סינגל מפתיע להיום

מקבל את הדעה שלך,לא מסכים איתה הפעם 🤭
  3. buster

Football_icon_LG סינגל מפתיע להיום

המהמר הממוצע מתלבט במשחקים. שרואה את אלבניה מול מולדובה הוא בטוח שאלבניה תפרק. הוא לא מודע שברשת היחס פי 2. הווינר עוד מוריד לו את היחס וכך הוא בטוח שזה הימור טוב יותר אפילו. לא כולם חושבים כמו מהמר + מלייבגיימס ומפעילים חשיבה עמוקה יותר.
  4. מולדובה נגד אלבניה - X שני קבוצות אפורות,חלשות מאוד,מולדובה השכילה להפסיד לאנדורה,אלבניה לא הרשימה גם נגד הנמושות. במשחק חוץ שכזה אני אלך על הפתעה , הווינר הוריד את היחס לאלבניה ל1.55 בעוד ברשת עלה רק. לדעתי הווינר מושך לשלוח על אלבניה , ופה אני רואה תיקו ולא משהו אחר.
  5. buster

Football_icon_LG 3 קסטה ב100

גם זירו וגם טוסון יכנסו. לדעתי שצרפת תתקשה גירו יכנס. תצליח
  6. buster

Football_icon_LG אוקראינה-פורטוגל

לפורטוגל הגנה אחת הטובות באירופה. תצליח
  7. buster

Football_icon_LG אנדורה(3+)

להגיד תמשיך ביכולת טובה על אנדורה... לדעתי הם ינצחו בדיוק ב3. ראיתי שהיחס עולה רק על איסלנד. שווה תוצאה מדוייקת 2-0 3-0
  8. buster

Football_icon_LG שלישייה & דאבל

במקום גרמניה מעל 2 הייתי שם את הקרנות בדאבל. גרמניה מעל 2 יחס די מבזה לתוצאה כזו. תצליח
  9. buster

Winner2012_20x19 שלישייה לערב

לא אוהב מעל נק ברבע. הימור קשה תמיד. אגב יש דברים טובים יותר מפורטוגל לתפטב..לא בא לך עוד פעם כמו אתמול נכון?😁 בהצלחה גבר!
  10. buster

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל יורוליג של העוקץ

חבר לסיירת שלי , בהצלחה מחר!
  11. buster

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל כדורסל מהמעניש להעניש.

קשה מאוד לדעת מה יהיה במשחק מאחר והיה צום,ושחקני ראשון חלקם צמו,מה שישפיע על הכוח שלהם ללא ספק! עכשיו המאמן צריך לחלק את המנוחות. קיצר ליין גבוה אחרי הפסד , ומצד שני יש צום. לך תבין את של הווינר מול הרשת במצב שכזה. תצליח