ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

Savastano

רשומים
  • מספר תכנים

491
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

29 Excellent

קצת על Savastano

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. חייב לציין שהמתח לא שווה את הרווח (40 שקל). שאתה עובד 8 שעות אתה מרוויח על אותו יום ויודע שזה היה שווה את זה. פה , אתה מותח את עצמך,הסטרס שלך, הסיכון, פשוט לא שווה 40. ניחא 400 אבל זו שיטה שלא נהנים ממנה. אתה אולי מהמר על תיקו. אבל אתה לא נהנה באמת לראות את המשחק (לצפות ולחכות ל0-0 זה לא אוהד כדורגל) שורה תחתונה. מתאים למי ש40 שקל באמת יעזרו לו.
  2. Savastano

סינגל באנקר !ליום ראשון

גרמניה וברזיל נראה אחלה שילוב לדאבל.
  3. Savastano

SOCCERBALL_17x17 מונדיאל 2018 - טור

מרוקו בפלוס 1 זה לא 1.20?
  4. לא סומך על הקרנות בספרד. בטח ב15 דק.. זה הימור עם יחס מבזה לשים עליו.
  5. Savastano

SOCCERBALL_17x17 שני טפסים לשישי

גם מסכים עם ז3ר0 עדיף להשקיע בבאנקרים (לכאורה) ולצאת עם משהו. מאשר להשקיע 200 ב4 משחקים ולא בטוח שתצא בכלל עם משהו חוץ מהפסד
  6. רוסיה בגול (ערב הסעודית) ואורגאווי (מצרים) יחס 4.90 צרפת מעל גול (אוסטרליה) אנגליה מעל גול (טונסיה) יחס 2.70 שלישיה שבדיה+1 (דרום קוריאה) בלגיה מעל גול (פנמה) עד 4 קרנות מחצית ראשונה ברוסיה יחס 2.90 שלישיה ספרד +1 (פורטוגל) מרוקו+1 (אירן) אורגאווי בגול (מצרים) יחס 4.77 שלישיה ספרד+1 (פורטוגל) שבדיה+1 (דרום קוריאה) אנגליה (טונסיה) יחס 2.19 דאבל אנגליה מעל גול (מול טונסיה) בלגיה מעל גול (פנמה) יחס 2.34 דאבל פרו נגד דנמרק X אנגליה מעל גול (טונסיה) יחס 5.31 כל דאבל נשלח ב200 רק אציין כי פנמה היא נבחרת ששוה 7.2 מליון דולר , הנבחרת הקטנה ביותר במפעל הזה. בלגיה עם פול כישרונות אמורה לנצח פה 3-4 אנגליה , צריכה וחייבת לנצח את טוניסיה החלשה. ספרד לדעתי תנצח , אך בשביל יותר ביטחון שווה לי הפלוס1 עליה (המאמן החדש וכו לכו תדעו) שבדיה עם הגנה מעולה , אין לה יותר מידי הפתעות בהתקפה , אבל בהחלט הגנת ברזל , מול דרום קוריאה שנראת אפורה לדעתי הפלוס פה יחזיק. צרפת עם סוללת כוכבים,הקבוצה שווה 983 מליון , הכי גבוהה במפעל , לדעתי תמחץ את אוסטרליה במשחק פתיחה שיוריד ממנה קצת לחץ. פרו עם הגנת ברזל , מול דנמרק שיודעת להוציא דברים טובים. המשחק הזה יכול לספר דרמות. אלך על התיקו. תצליחו
  7. 23 אנדר זה 1 . 2 זה אובר לרוב (אלא אם משהו השתנה)
  8. היחס עלה מ1.90 בכל מקרה משחק סופר קשה , אני עם תיקו שם.
  9. יש משחקים הרבה יותר חכמים ושווים מאשר מחצית ראשונה במשחקים שהם גם ככה קשים. תצליח!
  10. Savastano

SOCCERBALL_17x17 מונדיאל דאבל בית א'

חושב לשלוח את הדאבל הזה כבר 3 ימים. מתלבט אם רוסיה בגול או לא. שם היחס נמצא בעצם. וקשה לי לסמוך על הרוסים..מצד אחד יכולים לנצח 1-0 קטן ומשעמם. מצד שני יכולים גם לתת 3-0 פתאום או תיקו.
  11. Savastano

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל מארץ הפרנקים !

אני אנסה X פה
  12. משחק מאוד קשה , מי שיכול לקחת טיזר של +1 לפאלמרו מעולה. 1-0 או 0-0 שלחתי , וגיביתי בתיקו גם. פרוסינונה הייתה העונה טובה מאוד , לקראת הסוף ירתה לעצמה ברגל ברצף משחקים לא טובים , והגיעה רק לפלייאוף ולא עלייה אוטומטית.
  13. אני חושב שכדי שתציג את המשחקים בצורה ברורה יותר , כגון: X נגד Y Y נגד X ולא שורה של שמות , ללא היריבה , וללא פרטים בכלל על כל משחק. אחרת זה סתם בינגו מסורבל. כמובן זו ביקורת בונה , לא פעם רציתי לשכפל ופשוט הסתרבלתי.