ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

CHICHARITO

רשומים
 • מספר תכנים

  4
 • תאריך הצטרפות

 • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

1

קצת על CHICHARITO

 • דרגה
  דירוג משתמש :
 • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

 1. CHICHARITO

  8iz_K7n_BLT_17x17 בוסטון -קליבלנד

  לפני שאתה רושם למישהו שבמקרה היה ממליץ גדול בפורום אם הוא מבין בנבא.. תשאל את עצמך אם אתה הוא המבין הגדול חביבי. שונא לראות תגובות כאלו שיכולות להסיח את הדיעה של המהמרים.. לגבי ה-2-0 וה-8-0 אז אם כל הכבוד לקליבלנד וללברון הפטיש שזה שאנחנו כרגע בפלייאוף לא אומר שקליבלנד פתאום איזו קבוצת נבא משוגעת.. ראינו טוב מאוד את בוסטון בעונה הסדירה ואיך היא משחקת נפלא בבית שלה למרות החיסורים.. מאשר קליבלנד שחוץ מלהיות לא יציבים כל הזמן היא לא כזו באמת קבוצה גדולה ולא עשו ניסים ונפלאות גם לא מול אינדיאנה. ככה שלסיכום מגיע לבוסטון לעלות היום ובצדק ל-2-0 ואז לראות מה העתיד לבוא בסדרה. בהצלחה לך במה שבחרת ועצה ממני שתחרר מהמושג הזה ״עולם״ ואל תתחיל לרוץ אחרי ירידות יחסים ולגבש דיעה לפי זה !
 2. לא להאמין איזו ליגה ואנחנו ממשיכים לגעת בה ולתרום להם כסף ו-daniellevy למה אתה מגיב לפני שהמשחק נגמר תגיד לי? אתה יודע שיש אנשים שמושקעים בהרבה כסף ואף אחד לא צריך את הברכות שלך לפני שהמשחק נגמר
 3. CHICHARITO

  8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל NBA מהמעניש בבטחון.

  תשמע כל הכבוד לך סימון לא קל בכלל.. מבלי שנשכח את שיקגו עם משחק פנטסטי וכאב לי שהפסידו כי שיחקו לעניין מברוק !!
 4. CHICHARITO

  8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל כדורסל מהמעניש לגביע

  מאה ו-1 אחוז אחי !