ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

Asherro

רשומים
  • מספר תכנים

19
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

2

קצת על Asherro

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

422 צפו בפרופיל
  1. אוסטראבה- פלזן 2 הבדלי הרמות ברורים יחס 1.65 לא מובן שעלול לרדת ליברפול - סיטי- 2 ליברפול יש לומר נותנת פייט לסיטי במאצ בינהם אבל הפעם צופה שפפ יבוא מוכן וירצה לבוא עם מקדמה לגומלין בבית באר שבע - ביתר ירושלים קרנות 2 אין מה להרחיב צופה משחק התקפי ומהנה שיפיק לנו בעזרת מזל גם הרבה קרנות. עוד סימון שיש להוסיף הוא מסי כובש יותר מסוארס רונאלדו הפגיז אתמול ועם יש דבר שגורם למסי לתת בראש זה ההשוואות לרונאלדו , בטוח שהתצואה של הפורטוגלי תענה בתצוגה של הארגנטינאי
  2. חיפה אחרי 120 דקות גביע, לא רואה אותם מנצחים . בהצלחה אחי
  3. אנדולו אפס +2 -בארסה- הסימון הוא 2 , שתי קבוצות מהחלק התחתון אני מאמין שבארסה תרצה לסיים את העונה הכושלת שלה עם טעם טוב יותר, מה גם שאני לא רואה אותה מפסידה פעמיים לאנדולו החלשים מאוד, באסקוניה - מכבי ת"א + 10 - הסימון 2, מבין את הנהירה פה על הבאסקים אך כלל לא מסכים עם כל הכבוד לרצף של באסקוניה והמומנטום השלילי של מכבי לא רואה אותה מפסידה דו ספרתי במשחק כל כך חשוב, מאמין במשחק צמוד מאוד , משחק התאבדות של מכבי וגם במידה ומכבי תפסיד הליין ישחק פה פקטור , סמנו 2 ללא חשש
  4. Asherro

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל ברמת בטחון גבוהה מהמעניש.

נראלי שאפשר להתחיל לברך, שמח שהלכתי איתך הפעם אחד התותחים כאן
  5. Asherro

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל יורוקאפ מהמעניש.

אפשר הסבר?
  6. הפועל חיפה- מכבי חיפה -הסימון 1 על העונה של מכבי חיפה אין מה לפרט יותר, צפיתי בתצוגת הנפל נגד נתניה שבו לא עברה בקושי את מחצית המגרש, מולה עומדת הקבוצה המלהיבה של העיר השנה שמשחקת כדורגל נהדר וכיפי לצפייה, אחרי ההפסד המביש לתל אביב היא תחזור לעצמה ולפי דעתי היא תעשה את הדרך לחצי הגמר על חשבון המכבים עם תצוגה נהדרת סמנו 1 ואל תפחדו , ארסנל- סיטי הסימון 2 הבדלי הרמות ברורים סיטי בכמה רמות מעל ארסנל ודווקא המשחקים הגדולים גורמים לקבוצה כמו סיטי להראות עד כמה היא מעל הליגה, מאמין מאוד בניצחון של הסיטי
  7. בני הרצליה- הפועל אילת +4 - הסימון 2 , שתי קבוצות במגמות הפוכות אילת ברצ ף הפסדים לעומת הרצליה שהתחילה לנצח, הגיע הזמן של האילתים לחזור למסלול הנצחונות וגם במידה ולא הפלוס אמור להחזיק. גלן רייס גוניור אנדר 24 - אחרי 40 דקות נגד מכבי והמון אנרגיות שהוציא במשחק אני מאמין שיקבל טיפה מנוחה מהרגיל ולא יעבור את רף ה24 טים לברון טים קרי אובר 337 נק' - בשנתיים האחרונות אנו מקבלים תוצאות אסטרונומיות באולסטאר ואני מאמין שאפילו שינוי הפורמט לא יעזור לחברה לשמור ולשחק ברצינות ונקבל תוצאה גבוהה
  8. מכבי תל אביב -חולון מעל 165 נק- אמרת חולון נגד מכבי אמרת הרבה מאוד נקודות משחק סופר התקפי וקצב מהיר גלן רייס מעל 24 נק- לא רואה מי מצליח להסתדר איתו כששני הגבוהים של מכבי גולדן ופרחובסקי בחוץ היום נאפולי - רדבול לייפציג הסימון 1 אין סימון אחר חוץ מניצחון של נאפולי שבבית יתנו לגרמנים בראש
  9. Asherro

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל יורוליג מהמעניש לשישי.

ירד ל6 . עדיין טוב?
  10. מכבי חיפה - מכבי ת''א -2 ארסנל - צלסי-2 ריינגרס- אברדין -1
  11. גו אלכסנדר- קורי וובסטר -2 וובסטר בתקופה נהדרת לעומת גו שנמצא בירידה בתפוקה סמנו 2 ארון גורדון מעל 21 . הארדן מושבת שובעיים לדעתי הוא וכריס פול יקחו יותר על עצמך וזה יבוא לידי ביטוי בנקודות. סיגרס מעל 17 - שיש בעייה רצינית בפצועים סיגרס יודע שהוא חייב לתת יותר מעצמו וככה זה יהיה
  12. נוריס קול מעל 11- אחרי כמה משחקים מאכזבים מבחינתו הוא יחזור לעצמו היום נגד חימקי פנא -2 למרות שהפלוס שינה כיוון עדיין איתם הם הרבה יותר טובים ריאל מדריד -8 אחרי 3 הפסדים ברציפות הגיע הזמן לחזור למסלול הניצחונות ואני מאמין בדו ספרתי היום דוראנט מעל 25 אחד השחקנים שאני יותר אוהב בnba ואני מאוד מאמין שנגד קבוצה כמו בוסטון שנמצאת ברצף ניצחונות נהדר הוא יגיע במלוא הכוח והחשק ויעבור את הליין הלא גבוה בכלל
  13. בירמינגהאם- קארדיף - 222 פתח תקווה +1 ליברפול - יונייטד -2 טורמסו- רוזמברג -2