ברוך הבא אל  LiveGames

הרשם עוד היום כדי לקבל גישת למערכת הפורומים שלנו! משתמשים רשומים נהנים מתוכן מקצועי ותוכל לתת גם מהידע שלך למערכת האתר ולפרסם או לתת עזרה בנושאים קיימים. תוכל להתאים את הפרופיל האישי שלך ואפילו לקבל נקודות מוניטין ולזכות באהדה מצד המשתמשים האחרים, ליצור קשר עם כל משתמשי האתר דרך הודעות פרטיות ועוד הרבה דברים מעניינים שכדאי לך לדעת עליהם!

לתשומת לבך : ההרשמה הינה באמצעות מייל ספקית האינטרנט בלבד ! 

מיילים חינמיים (walla,gmail וכד') לא יאושרו.

ההודעה תוסר כשתרשם למערכת.

et77

רשומים
  • מספר תכנים

15
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

3

קצת על et77

• דרגה
    דירוג משתמש :
  • יום הולדת

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. et77

SOCCERBALL_17x17 שלישיה להיום

בהצלחה, אהבתי
  2. אני לא יודע אם זה המקום ואני מצטער מראש מהמנהלים , אבל אני מחפש לי אתר נוח ופשוט להימורים ברשת ואם יש כמה יותר טוב , כי די נמאס מהיחסים של הווינרתודה לממליצים.
  3. לא להיות ולא לחדול מכבי את הסיכוי שלה איבדה נגד חימקי. ועוד יש לה את בסקוניה ומלאגה בחוץ סימן שאין סיכוי.
  4. סאן אנטוניו - מינסוטה +4 -1 לדעתי סאן אנטוניו חוזרת לעצמה מה גם שהיא קבוצת בית מאוד טובה והיא בסכנת הדחה מהפליאוף חייבת את הניצחון.
  5. et77

SOCCERBALL_17x17 טופס עם כפול 1

נתפס הטופס הקטן.
  6. et77

SOCCERBALL_17x17 טופס עם כפול 1

לא מכיר אתרים יש לך משהו להמליץ?
  7. גם אם ברצלונה תרד ליגה היא לא תיתן לריאל מתנות.
  8. מכבי לוקחת מעל הליין גם בגלל שזה גביע ומסורת וגם סוג של נקמה/כבוד על ההפסד בליגה ירצו להוכיח מי הקבוצה השולטת.
  9. אני חושב היום שג'ק כהן יקבל המון דקות משחק לאור העובדה שגם פרחובסקי וגם בולדן לא משחקים זה משאיר את מכבי רק איתו ועם טיוס מה גם שכהן נמצא בכושר טוב לאחרונה , ופניני תלוי המון בזריקות לשלוש ובאדון רייס שלא מוסר לאף אחד. ההימור שלי הוא ג'ק כהן נקודה.
  10. ולנסיה מנצחת נכנסו לכושר טוב לאחרונה. בהצלחה
  11. et77

8iz_K7n_BLT_17x17 סינגל יורוליג

צסקא באים לנצח ולבסס את מעמדם במקום הראשון.